| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictiseam si mi-a venit in minte aceasta intrebare :

Daca ati merge seara pe un drum lung si intunecos, nu foarte iluminat, dar nici bezna toatala si ati auzi pasi in spatele vostru, si cand va uitati sa vedeti cine e, nu e nimeni, si apoi iar auziti pasi si sunteti sigiri ca cineva este in spatele vostru si va urmareste, ce ati face?

Sa fiti singuri pe acea strada, nu cu un insotitor, in afara de persoana care s-ar presupune ca va urmareste.

Eu sincer sa fiu, cred ca as grabi pasul si apoi as incepe sa alerg cat ma tim picioarele pana ajung acasa, si cred ca multi ar face la fel!

Cred ca filmele si povestile de groaza devin nocive pentru mine

33 răspunsuri:
| Pesticid a răspuns:

As fugi tipand. Si daca as gasi ceva, pe drum, cu care pot sa lovesc, l-as lua cu mine si as fugi.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pesticid):

Si eu as face la fel laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu fug de la intrerupator pana in pat mereu, dara pe strada...