| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cand iubitul vostru merge la baie va uitati prin broasca de la yala sa vedeti ce face acolo?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Eu odata am avut o situatie comica, sa zic...
Scuze ca raspund si nu sunt fata, dar am vazut posterior situatia in camerele de securitate din casa.
Faceam un trio, cu doua tipe si cand am mers la baie ambele au fugit la usa de la baie, cum am intrat, si se impingeau care de care sa se uite prin broasca (țestoasă) si pana la urma au ajuns la un acord si una se uita prin broasca si alta, in spatele ei, prin scoica celeilalte.
Faza mai dura e ca eu am vazut totul pe telefon si am iesit pe geamul de la baie, si cum imaginea de la broasca la scoica avea mult lag, a doua era inca aplecata si i-am bagat-o din nou in scoică, pe la spate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Goete):

Respect! onoare si excelenta! permiteti-mi sa ingenunchiez in fata maestriei dumneavoastra!

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

In genunchi te-ntorci la mine
Si şiretu-l strângi mai bine

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa se uite prin gaura cheii, nu prin broasca. Ha, ha!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu m-am injosit niciodata sa ma uit pe gaura cheii cand cineva este in baie, daca vreau sa vad ceva, apai deschid larg usa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi ai citit întrebările! laughing

| vodami92 a răspuns:

La o femeie mai merge sa te uiti pe gaura cheiilaughing

| AliceM99 a răspuns:

Nuuu, nu am mai auzit asta laughing, oare cine face asa?, dar uneori sunt curioasa ce face atâta timp în baie și cu muzica data tare laughing