| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat. Mai devreme, eram pe site si raspundeam la o intrebare, si am vazut ca am o notificare, si am zis sa vad ce este, dar inainte am vrut sa intru putin la mine pe profil ca sa ma uit la ceva, si cand am dat click pe poza mea din dreapta sus, dintr-o data am fost conectat la un alt cont de care nu am mai auzit pana acum, numit alexboss2020 care are o poza cu un fotbalist care da cu piciorul intr-o minge, si avea 33 de notificari, si am fost ceva de genul "Whaaat? WFT is happening?"
Am dat click pe cele 33 de notificari, dar dintr-o data mi-au disparut, si am dat click pe poza profilului respectiv si m-a dus pe acel profil, dar m-a reconectat la contul meu. Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata.
Ce poate fi? Cum s-a intamplat asta?
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva pana acum?
Credeti ca a fost un bug?
Nu inteleg ce s-a putut intampla, nu stiu cum am fost conectat la un cont random de pe site cand eu era linistit pe contul meu si imi vedeam de treaba mea.

40 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

La ce cont ai fost conectata?
Eu m-am speriat, prima oara am crezut ca mi-a spart cineva parola, dar nu avea cum sa imi sparga parola, din moment ce eu eram conectat pe alt cont.

| ălkjmhgf a răspuns:

Hooooo, parcă ai fost violat.
E doar un bug, s-a mai întâmplat și altora.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns:

Activitate paranormala! laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

La fel mi s-a intamplat si mie, inca nu imi dadeam seama ce se intamplasera.

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiam eu ca am superputeri, dar nu stiam ca pot sa ma conectez la contul ciuva folosindu-mi superputerile. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Eu cum de nu m-am gandit sa fac asta?
Eh, poate cu alta ocazie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si daca s-ar conecta altul la contul tau, cum te-ai simti? Nu cred ca ai mai rade.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai in primul rand, nu as sti ca s-a conectat cineva la contul meu, deci nu m-ar afecta decat daca ar incepe sa puna intrebari si sa se dea drept mine.

| Drimmero a răspuns:

Acorda-i respect acelui user doar pentru avatarul pe care-l poarta,, acela este Cristiano Ronaldo= pradatorul suprem al fotbalului, magicianul care incanta microbistii! Ave Ronaldo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit, imi aparuse contul ioanei ( ioannaaaa sau ceva de genul ) laughing

| Cliar a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum 3 zile, eu eram pe un cont anelise, si erau ceva notificari ( 2-3 ) de la chiftelutacrocanta laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Habar nu aveam cine e in avatarul lui, si nici nu prea imi pasa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Anelise1016 mi-a raspuns mai sus la intrebare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru zanacapsunica):

Citeste raspunsurile de mai jos, sa vezi ca cineva a intrat pe contul tau, ma gandeam ca te intereseaza sa aflii asta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu se cuvine sa vorbesti asa de zeul fotbalului!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai nu mai spune!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ronaldo ca Ronaldo, de el poti face catusi de putina bascalie,, dar de el sa nu te iei, e tatal Arsenalului si Dumnezeul fotbalului!
https://www.google.ro/......ps?/search

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Are ceva daca nu imi pasa? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

E ok, incercam o tenta de conversatie la plictiseala, acum esti dator sa-mi bagi in cap cateva nume de japonezi si coreeni si de Yukki ala

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Huh? Nu prea inteleg la ce vrei sa te referi. Nume de coreeni nu stiu.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

E ceva dat subtil, grija mare la detalii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am avut grija la detalii, dar tot nu prea m-am prins (ca doar laptele se prinde), poti sa imi explici tu?

| justanotheruser99 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie laughing Dar inainte sa intru pe ceva, mi s-a dat un refresh automat