| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat. Mai devreme, eram pe site si raspundeam la o intrebare, si am vazut ca am o notificare, si am zis sa vad ce este, dar inainte am vrut sa intru putin la mine pe profil ca sa ma uit la ceva, si cand am dat click pe poza mea din dreapta sus, dintr-o data am fost conectat la un alt cont de care nu am mai auzit pana acum, numit alexboss2020 care are o poza cu un fotbalist care da cu piciorul intr-o minge, si avea 33 de notificari, si am fost ceva de genul "Whaaat? WFT is happening?"
Am dat click pe cele 33 de notificari, dar dintr-o data mi-au disparut, si am dat click pe poza profilului respectiv si m-a dus pe acel profil, dar m-a reconectat la contul meu. Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata.
Ce poate fi? Cum s-a intamplat asta?
I s-a mai intamplat cuiva asa ceva pana acum?
Credeti ca a fost un bug?
Nu inteleg ce s-a putut intampla, nu stiu cum am fost conectat la un cont random de pe site cand eu era linistit pe contul meu si imi vedeam de treaba mea.

40 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Acorda-i respect acelui user doar pentru avatarul pe care-l poarta,, acela este Cristiano Ronaldo= pradatorul suprem al fotbalului, magicianul care incanta microbistii! Ave Ronaldo!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Habar nu aveam cine e in avatarul lui, si nici nu prea imi pasa.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu se cuvine sa vorbesti asa de zeul fotbalului!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai nu mai spune!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ronaldo ca Ronaldo, de el poti face catusi de putina bascalie,, dar de el sa nu te iei, e tatal Arsenalului si Dumnezeul fotbalului!
https://www.google.ro/......ps?/search

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Are ceva daca nu imi pasa? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

E ok, incercam o tenta de conversatie la plictiseala, acum esti dator sa-mi bagi in cap cateva nume de japonezi si coreeni si de Yukki ala

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Huh? Nu prea inteleg la ce vrei sa te referi. Nume de coreeni nu stiu.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

E ceva dat subtil, grija mare la detalii!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am avut grija la detalii, dar tot nu prea m-am prins (ca doar laptele se prinde), poti sa imi explici tu?

| Florentina9210 a răspuns:

Activitate paranormala! laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiam eu ca am superputeri, dar nu stiam ca pot sa ma conectez la contul ciuva folosindu-mi superputerile. laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si daca s-ar conecta altul la contul tau, cum te-ai simti? Nu cred ca ai mai rade.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai in primul rand, nu as sti ca s-a conectat cineva la contul meu, deci nu m-ar afecta decat daca ar incepe sa puna intrebari si sa se dea drept mine.

| untu a răspuns:

Ai vazut ca a fost un semn de la Dumnezeu? Ce ai scris acolo la raspunsurile la intrebarile din categoria RELIGIE? Nu cumva ca ti-ai batjocorit de cele sfinte?

| justanotheruser99 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie laughing Dar inainte sa intru pe ceva, mi s-a dat un refresh automat

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce ghinion ai avut. Cine a fost norocosul?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, ghinion laughing
ToT193

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit, imi aparuse contul ioanei ( ioannaaaa sau ceva de genul ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mers intr-o zi la baie
si cand m-am intors pe TPU, adica dupa 3 minute am avut brusc 30 si ceva notificari
mi-a evaluat aceeasi persoana toate raspunsurile din ziua respectiva fiind nefolositoare si eronate..heitarii sar pe mine

| August99 a răspuns:

Paranormal activity

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Mai nou, am puteri, si le-am folosit fara sa imi dau seama laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

Hooooo, parcă ai fost violat.
E doar un bug, s-a mai întâmplat și altora.

| Cliar a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum 3 zile, eu eram pe un cont anelise, si erau ceva notificari ( 2-3 ) de la chiftelutacrocanta laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Anelise1016 mi-a raspuns mai sus la intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| Cliar a răspuns (pentru zanacapsunica):

Asa si trebuie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cliar a răspuns (pentru zanacapsunica):

Oricum n-am avut parte de nimic special, am vazut 2 notificari care erau de la chifteluta si cand am dat refresh s-a dus smecheria laughing Trist, initial ma gandeam : " iauite ma, asa la bulan mi s-au spart si mie conturile vechi de Facebook " rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat