| Animefan13 a întrebat:

O intrebare pentru fanii anime:care vi se pare voua cel mai bun anime(adica nu cel mai popular, ci cel mai interesant) pe care l-ati vazut? Si ce anime mi-ati sugera?!? Imi plac horror drama romantica...de toate, atata timp cat au o poveste interesanta, precum death note sau hell girl(care mi-a placut la nebunie) happy

Răspuns Câştigător
| Pain03 a răspuns:

Eu iti recomand Naruto(toata seria) pentru ca este un anime care le contine pe toate sunt multe faze amuzante, faze de eroism, drama, romantice si altele.Prima serie nu cred ca o sa ti se para nu stiu ce, pentru ca nu este asa de multa actiune, dar pe parcurs v-a devenii interesant, Succes.

| Animefan13 explică (pentru Pain03):

Mersi,ma uit la naruto, si normal si shippuden, sunt la zi cu toate ep

1 răspuns: