| Yryna14 a întrebat:

Recent, am vazut un film de groaza...Vi-l povestesc in cateva randuri si daca puteti sa-mi ziceti cum se numeste va dau funditalove struck...

Era vorba despre niste adolescenti care aveau niste cosmaruri groaznince despre un om cu fata arsa si cu niste gheare foarte mari care vroia sa-i omoare.Auzeau o melodie de genul: "Unu, doi, vine Freddy dupa voi, Cine nu-i gataaaa il iau cu lopataaa" si se trezeau intr-o gradinita.Cativa dintre ei au avut aceste vise mai devreme si atunci cand Freddy i-a omorat in vis, i-a omorat si in realitate.Au mai ramas doar doi in viata.Au aflat ca au fost la aceeasi gradinita si ca acest Freddy era de fapt un gradinar de la acea gradinita care in fiecare zi ii ducea intr-un fel de pestera si ii zgaria pe spate cu o grebla parca... Iar parintii copiilor l-au
omorat pe Freddy cu mult timp in urma pentru ce le facea copiilor. Fata ramasa s-a culcat si a reusit sa-l aduca pe Freddy in lumea oamenilor si asa l-au omorat...STITI CUMVA CUM SE CHEAMA?batting eyelashesbig grin

Scuze pentru eventualele greseli de ortografie dar ma grabesc foarte tare.la 5 trebuie sa ajung la un party si trebuie sa am filmul pe un DvDbig grinms anticipatkiss

3 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Freddy vs Jasson cred ca este filmul>big grin

| Derrick a răspuns:

Sall. Filmul se numeste ''A Nightmare Elm Street'' (2010). Funda?

| Vertebreaker_Nocturne_1913 a răspuns:

Nightmare on elm street si sunt vreo 7 serii + freddy vs jason si un remake din 2010 al primului film!