| deutzik34 a întrebat:

Sa facem ceva.Sa nu se inchida site-ul PICNIK. google il va inchide incepand de pe 19 aprilie 2012.Este un site unde poti edita online imagini si este gratuit. Dati idei!

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Daca cei de la Google si-au pus in cap ceva, nu prea ai cum sa-i opresti.
Dar stai calma ca cei de la Google nu-s prosti. O sa inchida Picnik si o sa deschida altceva aproape identica sau o sa faca cumva sa poti beneficiia in continuare de servicii de editare online a pozelor. Trebuie doar putina rabdare tongue

| ahlrh a răspuns:

Hey,
am citit undeva ca cei de la Google se gandesc sa introduca functiile din Picnik in Picasa. Oricum, nu au cumparat site-ul degeaba. De facut nu prea avem ce face, Google face ce vrea cu ce are si daca nu are ceea ce vrea cumpara ca-si permit.