| Skyy a întrebat:

Dati-mi si mie cateva site-uri de unde pot descarca diferite programe cu ajutorul carora poti edita imagini..sa scrii pe imagini si din astea. FUNDA! Va rog am nevoie de ajutor happy.

4 răspunsuri:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Pizap, picmokey, photoshop, glitterfly, taaz.com, bloggif, photo505, pho.to, befunky, aviary, panalu, imikimi, blingee, funphotobox, drpic, lunapic, onlinephototool, caption, pixer, picasa... funditawinking

| LarisaOana a răspuns:

Daca vrei sa scrii pe imagini, foloseste picmonkey.ro, e un program online foarte bun, mie una imi place mult.

| Skyy explică (pentru LarisaOana):

Merci :*

| LarisaOana a răspuns (pentru Skyy):

Pentru nimic>:d