| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

se simte Spiritul Craciunului eu cred ca da si ce daca nu este zapada fara big grin eu simt o fericire in sufletul meu.

Răspuns Câştigător
| kmarianak a răspuns:

Da si nu... nu mai e Craciunul ce a fost odata.

10 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

As vrea sa simt si eu spiritul Craciunului, din pacate eu am distrus acest sentiment.

| sublime89 a răspuns:

Autosugestia astahee hee E interesant cum reusim sa transformam unele zile absolut normale in niste zile cu o semnificatie aparte, si cu un "spirit" pe care sa-l simtim din timp. Probabil viata ar fi mult prea plictisitoare daca nu am inventa niste zile mai speciale. Asa avem si noi niste repere in calendar. : ))

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru sublime89):

Maybe they smoked two joints in this morning, that makes them feel allright!

| MaliciousDeath a răspuns:

Iti recomand niste pastile sub forma de semne de punctuatie.Asa poate le mai scapi prin postari.

| Ibrahimovic a răspuns:

Bineee laughing Ma bucur ca ni te-ai destainuit laughing
Mda, e frumos, e cea mai frumoasa sarbatoare (zic eu) sau cel putin asa ar trebuie sa fie.
Intr-adevar ar fi avut alt farmec daca am fi avut si niste fulgi de nea, dar asta este.
Speram ca Mosul sa vina si fara zapada. Iarna asta vine cu un Boeing 747 b-) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa ma consider vreodata un om cretin, o sa citesc chestia asta pe care ai scris-o, si o sa-mi revin.

| Northern a răspuns:

Nu sarbatoresc Craciunul pentru ca nu inteleg rostul acestei sarbatori.

| Sadic a răspuns:

Da, pute a Crăciun...am înţeles.

| Mazal a răspuns:

Oameni care fac reclame pe TPU ar trebui sa fie banati pe ip ce naiba nu putem primi un raspuns bun ca se gasesc niste prosti ca tine sa face reclama la prostii!

| Andre_Andre_1998 a răspuns:

Chiar se simte spiritul Craciunului :3 dar era foarte frumos daca mai si ningea.