| Majestyero a întrebat:

sunt intr-o situatie atat de ciudata, un baiat( cel din intrebarile mele anterioare) a venit cu chiatara la scoala ( am inteles ca aveau un fel de actiune in clasa care implica talente gen muzica actorie ) si eram in curtea scolii si el vine din spate cantand la chitara ..cred ca ceva de Bruno Mars si se tinea dupa mine (wtf) si imi canta si i.am spus sa se opreasca apoi m-a pupat pe obraz si a plecat continuand sa cante era cu mai multi baieti. Doamne a fost asa ciudat si mi-a fost si jena la un moment dat, si acum sunt in stare de soc pentru ca stiti cum e ...si vorba circula si nu vreau sa ma creada toti panarama sau ceva pentru ca eu nu am nici o vina ..si daca afla unul din parintii mei m-am ars.Ma simt ciudat totusi ca spun toatr astea pe TPU dar nu am cui prietrna mea "cea mai buna" cu care ulterior m-am certat m-a lasat balta tot din cauza acestui baiat si presupunerile ei "geniale" deci ce imi sugerati sa fac nu vreau sa fiu vazuta naspa in scoala sad

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Stai linistita. Nu ar trebui niciun moment sa te simti "vazuta" naspa" de scoala. Acelui baiat, cel mai probabil ii place de tine si a simtit nevoia sa-ti arate asta. Si nu mi se pare iesit din comun ca pur si simplu canta la chitara si a venit si te-a pupat. Deci, nici macar cei din scoala nu ar trebui sa creada nu stiu ce despre tine.

Daca tie nu iti place de acel baiat, ii poti spune simplu ca nu simti nimic pentru el si probabil astfel de scene nu se vor mai intampla. Dar daca si tu simti ceva pentru el sau nu ai exclude o eventuala relatie cu el, nu ai de ce sa te simti aiurea. Astfel de sentimente, care se vor a iesi la iveala nu sunt cine stie ce. laughing
Altii fac multe alte chestii, mult mai grave, in vazul lumii si nu le este jena, deci. happy

O seara frumoasa! big grin