| Andreea332 a întrebat:

Bună!

Plac un baiat..Si bla, bla laughing..Si baiatu ala m-a intrebat :Cum ma placi:?laughing P.S i.am zis că il plac ca un iubit laughing i.am mai spus ca sună si ciudat asta laughing. Deci cum il plac laughing, s-a suparat că nu i.am spus sad va rog :* o zi bună!

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Astea sunt deja prostii, nu este nimic serios. De unde să știm noi cum îl placi tu când tu nici măcar atâta nu știi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu nu stii cum iti place, altii nici pe atat n-au de unde sa stie.