| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul care atunci cand vede o intrebare interesanta, intru mai intai sa citesc raspunsurile date de ceilalti jucatori, si apoi, daca stiu sa raspund la intrebare o fac,, iar daca nu, nu o fac?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu la fel.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ma intereseaza raspunsurile celorlalti, raspund daca stiu, daca nu, evit!

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz!

| RainmakerX a răspuns:

Exact. Plus... daca are deja un raspuns satisfacator atunci nu prea mai are rost sa te repeti.

| syd2 a răspuns:

Cu siguranta nu esti singurul.

| UnBroken2016 a răspuns:

Rareori citesc raspunsurile altora. Daca nu stiu nu raspund, evident.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu prea-mi pasă, așa că foarte rar citesc răspunsurile date de alți utilizatori.

Iar în eventualitatea în care habar n-am răspunsul după ce am citit întrebarea, pur și simplu trec mai departe.

| RorySan a răspuns:

La fel fac si eu! happy

| UzOm a răspuns:

Răspund la întrebările pe care le știu și la cele cretine. În rest, nu răspund la ce nu știu.

| HandaSei a răspuns:

Mi se pare destul de logic! ^.^

| LiveTheMoments a răspuns:

Si eu fac asta!