| mirunaiubita a întrebat:

va rog din suflet sa ma ajutati mai este putin si termin a 8a desigur la sfarsit facem banchet cu totii de adio va rog foarte frumos sa imi spuneti voi cum ati supravietuit cu emotiile deci eu de acum ma trezesc si incep sa plang de emotii nu de frica
ce sa fac eu ma gandeam sa dau la
stiinte sociale
filologie
sau turismm si nutritie si nu stiu care e mai bun si mai usor si fara mate

1 răspuns:
| BiaBubulina a răspuns:

De ce sa ai emotii? gandeste-te ca acolo sunt 10000 de fete care au si ele emotii, dar cand vin, la banchet, uita de omtii de atata distractie. stai linistita si daca ai emotii du-te langa o fata si vorbiti, dansati si asa uiti ce mare chestie? si sora mea a facut banchetul si avea si ea emotii mari dar ia trecut ca a dansat si.acum e clasa a 11 a si a ramas vie si nevatamata big grin asa ca... lasa