| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati intalnit astfel de persoane?

http://imgur.com/I4BTHa1

LOL
Oare acele stelute insemnau ce cred eu?

38 răspunsuri:
| EzeQuielz a răspuns:

încă nu. rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru EzeQuielz):

Nici nu-ti doresc asa ceva rolling on the floor

| HandaSei a răspuns:

Ok, asta a fost dubios... o.O
Și da, destule... rolling on the floor)

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

La mine a fost prima data cand am primit un astfel de mesaj, deci iti dai seama cat de dubios mi s-a parut mie rolling on the floor

| Superior a răspuns:

Da,si mie aceeasi persoana laughing))))

| syd a răspuns:

Dai cu piciorul unei oportunitati

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Cred ca tipa era in calduri rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Pe naiba rolling on the floor
Nu sunt interesat, cel putin nu de persoanele 3D laughing
Parca am mai mentionat asta intr-o intrebare mai de mult.

| BlackRose03 a răspuns:

Am primit mai multe mesaje de genu...de la o singura persoana laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

De la persoana de la care am primit si eu, sau de la alta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intalnit destule de genul.
Sper sa primesc mesaj de la una in calduri, sa vezi cum iese gentlemanul din mine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Nu mi-am dat seama ce ai vrut sa imi arati prin poza aia, dar ma rog...

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

Oricum,ciudat,are si rank 700.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez laughing

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

E ok

| RAY a răspuns:

Ciudat ca eu o cunosc nu credeam ca e genul asta de fata, poate sunt flutursai din stomacul ei, te iubesc fetele man

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Niciodata nu poti cunoaste o persoana in totalitate.
Nu sunt singurul care a primit astfel de mesaje private de la ea, daca citesti comentariile, o sa vezi ca si AlexGamer2 a pus o poza cu mesaje de la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA! Raspunsul este da, stelutele alea chiar inseamna ce crezi tu. Tipa tastase "vRoiam" si s-a corectat, pentru ca poceste destul de des acest cuvant a simtit nevoia sa puna mai multe stelute salvatoare. :3

Eu n-am primit astfel de mesaje, dar am primit cateva dubioase.laughing

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai perfecta dreptate, am vazut si imaginea de la alex, poate te iubeste in secret

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Cum sa ma iubeasca, daca asta e prima oara cand vorbeste cu mine? Nu stie cum arat, nu stie cum ma cheama, nu stie nimic despre mine.
Poate doar daca m-a stalkarit si nu stiu eu laughing

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Glumesc man, am avut si eu experiente de genu in trecut cand credeam in sexul opus, acum numai cred in asa ceva

| anamariarot a răspuns:

Posibil sa fie troll big grin

| Clorox a răspuns:

Eu sunt genul ala de persoana, doar ca tin ninfomanul din mine inchis, vai de capul lor cand iese la iveala laughing

| VibeTrix a răspuns:

Vai, multumesc. Mersi ca ma faci de ras. Daca nu stii ce e sarcasm *lol*

| VibeTrix a răspuns (pentru Mayhem666):

Terminati-va cu glumele despre mine. In primul rand tu nu imi stii viata, si ma judeci in ultimul hal. Si in al doualea rand, am facut asta fiindca m-am saturat sa fiu batjocorita de atatea persoane. Asa ca am facut si eu asta. Zici ca sunt vreo curv* si va bateti joc de mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar cred ca ți-a scris din greşeală laughing

| Drimmero a răspuns:

O avea si fata bucurii la tine, trebuia sa continui conversatia,, nu e frumos s-o dai in 'vileag'

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa, ca s-a suparat, mi-a comentat mai sus laughing