| anonim_4396 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca este un lucru normal sa iti faci dusmani in lumea virtuala? Stiu ca in lumea reala oamenii isi fac destul de multi dusmani, dar in lumea virtuala, totul pare mai usor, dar totusi, tot ne facem dusmani. Voi aveti dusmani in lumea virtuala? Sau aici pe TPU? Sunt doar curios.

39 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta se vor gasi pretutindeni persoane care sa te urasca pentru ca esti peste ei la orice capitol.Este perfect normal fie ca se intampla in viata de zi cu zi sau in mediul online pentru ca oamenii sunt oameni si nu se transforma in zane cand stau pe internet.

| Doub a răspuns:

"Şi când moor am valoare, la sicriu fac buzunare, să vadă duşmanii bine, că m-iau banii după mineee."
Mare om, mare caracter

Nuuu, nu am, toată lumea mă iubeşte. love struck

| Florentina9210 a răspuns:

Mi-am facut si eu cativa. Uni voiau sa ma bata, ca vezi chestie, m-am bagat in relatiile unora, impresii false.
Altele ca de ce le dau like la pozele iubitilor lor. Fel si fel de persoane cu probleme.
De obicei, nu stau la discutii cu o persoana daca vad ca nu am ce sa scot din ea, ii dau block si la revedere!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Bine faci, pe facebook si eu fac la fel.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Pentru ca esti ciudatlaughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru WaterDrop):

Vrei sa ne batem?rolling on the floor))

Alte răspunsuri
| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu numai pe fb ci si pe alte retele. Ignor/Block si pa!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Mayhem666):

Mi-am dat seama. De aia am intrebatlaughing Dar eu nu sunt dusmanul tau rolling on the floor

Alte răspunsuri
| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Mayhem666):

Uita-te la raspunsurile date de mine la gaming apoi sa spui ca dau random happy.

Alte răspunsuri
| ShaOfHatred a răspuns:

Pai,evident ca nu toata lumea te poate iubi, si multi nu te cunosc indeajuns cat sa nu te urasca. Mie mi-au dat block unele persoane si nici macar nu le-am raspuns la ceva.Nu stiu, poate e fata mea de vina.
Daca iti faci dusmani virtuali nu e capat de lume. Fa ca mine, sa nu-ti pese cine te uraste si de ce.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Eu nu te iubesc.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Nu e nevoie să te ascunzi, e ok. sad

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Sunt un om sincer.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ne măsuram gradul de sinceritate sau ce facem aici?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Ne tragem de șireturi.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

N-am, îmi dai şi mie unele, pls?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Sigur,facem jumi juma'.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Awwe :3

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Ce fericita ii micuța fetiță:3

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Ca un raton care a scăpat din a fi călcat de un elefant :333

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Vai câtă fericire. Imi plac ratonii.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Şi mieeeeee

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Vorbim aici si numa umplem spatiu.

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Trebuie să facă cineva şi treaba asta super complicată, nu?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Doub):

Adevarat. Daca nu noi, atunci cine?

| Doub a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Exxact