| anonim_4396 a întrebat:

Voua cum va place sa va petreceti timpul liber, singuri sau cu cineva?
Cand spun cineva, ma refer ori cu o singura persoana, ori cu un grup de persoane.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sunt momente în care îmi place să fiu singur însă mai mult îmi place să petrec timpul cu o persoană apropiată și câteodată și în grup. Adică depinde de stare, de situație.

| anonimg a răspuns:

Imi place si singur, dar si cu cineva; iar cand e vorba si de alte persoane ma refer la acelea pe care le cunosc si am ce vorbi cu ele. Dar imi place sa si cunosc persoane noi. Ador oamenii care au inimile deschise, chiar daca nu au multa carte si nu stiu despre ce sa vorbeasca (asa ca mine big grin). Adica nu in sensul sa isi spuna secretele sau tainele inimii; ci sa aiba o inima care sa accepte oamenii asa cum sunt, sa nu-i judece si sa nu-i priveasca pe ceilalti de sus.
Ar fi interesant ca si noi de pe TPU sa ne intalnim si sa ne cunoastem asa cum fac altii de pe alte forumuri/site-uri. Cred ca o saptamana as rade incontinuu la ce adunatura s-ar strange (scuzati-mi expresia; nu am gasit alta la indemana). happy Ca pana acum n-am gasit doi useri care sa se potriveasca in gandire. big grin

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde. De regula împreună cu cineva, dar uneori am momente cand vreau sa fiu lăsată in pace.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

Prefer sa stau singura, dar imi place mai mult intr-un grup. De ce?
Sunt fericita cand stau cu alte persoane, mult mai fericita decat stand singura, dar stiu si ca majoritatea oamenilor(NU toti) sunt niste prefacuti si stiu ca nimanui nu i-ar placea de mine pentru cine sunt.
Dupa ce fac marea greseala sa-mi pun increderea in oameni ajung sa fiu barfita si luata peste picior, deci mai bine singura.

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai de obicei stau singur dar daca stau cu putinii mei prieteni ma simt bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele variante.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Imi place sa stau singura, dar uneori ma plictisesc si stau cu singurul meu prieten.

Răspuns utilizator avertizat