| AnaCool120 a întrebat:

voua vi se intampla sa aveti zile in care sa va fie greu sa va exprimati?

7 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Uneori, sunt momente in care simti ca ceea ce simti nu poate fi exprimat in cuvintele uzuale. Alteori pur si simplu dai in balba si nu mai intelegi nici tu ce spui de la emotii. Toti avem momente din astea. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, sunt mereu ca un caine, am privirea inteligenta dar nu ma pot exprima

| Mussette a răspuns:

Zile, nu. Uneori, momente.

| blaablaablaaa a răspuns:

Nu... straight face

| BenWilde a răspuns:

Cauta pe internet despre memoria vizuala, si daca te regasesti in descriere, aflii si de problema ta de exprimare.

| prs0396 a răspuns:

Da, uneori. Unele cazuri sunt atunci cand esti agitat, emotionat.
Important e sa lasi totul sa vina de la sine, sper ca ti-am fost de folos!