| YoCookieMonster a întrebat:

Vreau si eu nume de profil pentru facebook.Sa fie cu numele Ana happy Mercii

10 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Ana*Annn*a

| IuLYaN17 a răspuns:

Buna! Poti incerca:Anna Ancutza, Anna Dragutza sa poti pune nemele tau de familie.

| IuLYaN17 a răspuns (pentru IuLYaN17):

Sau*...numele*big grin.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Observ că nu-ți știi decât prenumele.

| YoCookieMonster explică (pentru Iubitulmeuhusky):

Observ ca ești proastawinking

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru YoCookieMonster):

Observ ca nu prea ai imaginatie. o.O

| YoCookieMonster explică (pentru Iubitulmeuhusky):

La ce sa am imaginatie?! La intrebari?! Am pus o intrebare, la care asteptam raspunsuri...Doar nu voiai sa fie poezie.Mai ales ca,daca voiam sa fac un ID cu numele de familie, il puneam, dar nu vreau sa-mi pun numele de familie pe un site public, ok?! Deci mai bine taci, si asteapta-te la un reportwinking

| Iubitulmeuhusky a răspuns (pentru YoCookieMonster):

O sa mor rolling on the floor Acum ai vrea sa te rog in genunchi sa ma ierti? E penibil sa-ti faci un cont si sa pui mai stiu eu ce nume de pitipoanca sau de droguri, ca na, sa fim noi hardcore.

| FlooPp a răspuns:

Buna! Poti incerca Ana si atat, Ana Dragutza, Ana Scumpica.

| alexalexbabi a răspuns:

Any, Sfanta Ana, Scumpyk Anutza, Ana Anutza, Anisoara, Aneta, Neti, Anica, Anita, Nita, Anica, Anicuta, Nicuta, Anuca, Anisor, Anuta, Nuta, Uta, Anca, Ancuta, Ana-Maria, Mariana