| IulicaBiancutza a întrebat:

Vreau si eu sa-mi spuneti unde as putea gasi un lantisor din acela in care o inima e impartita pe jumatate si o jumatate sa o am eu, jumatate prietena mea!
Funda
P.S. Scuze pentru categoria aleasa!

7 răspunsuri:
| IulicaBiancutza explică:

Merci,dar eu vreau sa stiu unde pot gasi la magazinehappy

| Smota_Anca_1999 a răspuns:

Poti gasi la Takko, succes!

| IulicaBiancutza explică (pentru Smota_Anca_1999):

Poti sa-mi dai linkul care duce la lantisor? Ca nu gasesc!

| Smota_Anca_1999 a răspuns:

Nu am găsit pe site, am găsit in magazin... Te poti duce sa vezi dacă si in orașul tau sunt, iar dacă nu sunt, poti întreba cand aduc, deoarece aduc regulat

| IulicaBiancutza explică (pentru Smota_Anca_1999):

In ce magazin? Ca nu eu am vazut lantisoarele, mama mea! In ce magazin? Apropo, sunt fata! As vrea sa ii cumpar prietenei mele cele mai bune!