| anonim_4396 a întrebat:

Vreau şi eu să postez pe Facebook chestii de genul "Primu care da Like : ii pun poza de profil 24 de orebatting eyelashes Al doilea : Primestee de la mine un pupic :* Al treilea : Il/ o pun sora / frate pe facebook >: Al patrulea : Pe profil o sa scriu,, Te iubesc " >:" Al cincilea : Poatee sa-mi ceara sa scriu ca status orice happy Al saselea : Poate sa aleaga dintree cele cinci de mai sus. (: daca esti curajos pune-l si tu big grin" Dar nu ştiu unde le pot găsi. Aveţi linkuri? Le puteţi scrie dacă le ştiţi.

Răspuns Câştigător
| curioasa01 a răspuns:

Oare de ce ai face asta? Măcar scuteşte Facebookul de porcăriile astea; sfat sincer, fără răutate.