| LoveCocktails a întrebat:

HEY! urgent! Am de facut o compunere in care sa ma refer la dimensiunea peisajului infatisat (intr-un text dat dar nu conteaza ca fac eu restul) si la tehnica descriptiva folosita de autor. Imi spuneti va rog cam la ce ar trebui sa ma refer mai exact si din text si ar trebui si ceva citate ca nu am nicio idee? Mersihappy

2 răspunsuri:
| BiieBiebs a răspuns:

rolling on the floor 22 februarie. Acum sms nou in 23 martie:" La`i facut? rolling on the floor"

| LoveCocktails explică (pentru BiieBiebs):

Sms back in 27 martie, scumpo. da l-am facutlaughing) tu il sti face?