| alex1902 a întrebat:

Hey! Voi ce farse la telefon ati facut? Cele mai haioase primesc funda + cele mai multe happy p. s: vreau sa rad laughing))

3 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Păi pe mine m-a sunat cineva cu ascuns, care era mai derutat decât mine, eu întrebam cine e şi de ce sună, iar el mă întreba acelaşi lucru, zicând în continuu: " Nu ştiu de ce te sun. Nu ştiiiiu." Da, ştiu că e penibil, dar după ce m-a sunat o zi întreagă zicand ca nu stie de ce, m-a durut capul.

| Iamnotme a răspuns:

Păăi.
Am pun un prieten să îmi sune diriginta, să îi spună că e tatăl meu, şi să ma învoiască. Respectivul i-a zis dirigintei că merg într-un alt oraş la dentist, şi diriginta a crezut. Când să ies din şcoală, m-am întâlnit cu diriginta şi m-a întrebat unde merg la dentist? Şi eu neştiind că băiatul acela i-a zis că merg în alt oraş, i-am zis că merg în acelaşi oraş unde e liceul, şi diriginta m-a întrebat cum îl cheamă pe dentistul la care urmează să merg, am zis că nu ştiu, şi am plecat laughing)