| SweetAndDead a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste nume dragute pentru samance metin2. Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Vitaminaaaaa a răspuns:

Samancuta, BufaritaTa, DauBuff, HeySaman, Uimestete, TeAjut, BufFyYy, SexyBuff888, ShamaSuper, BuffUleT, BuffY,BufFeRitzA,ShaMaNitZa, ShamanitzA, Shamanik Sper sa-ti placa Funda

3 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Acum, la moda sunt numele simple. Cum ar fi :
Bufferitza, Bufferitza01 si tot asa
Sw33T, Acadea, Capsunica. Daca le-ai citit pe ale mele sigur iti mai vine inspiratia.

| Dantewashere a răspuns:

Shainy,Pufulici,Folicica...nu prea imi vine inspiratia

| Vitaminaaaaa a răspuns:

Samancuta, BufaritaTa, DauBuff, HeySaman, Uimestete, TeAjut, BufFyYy, SexyBuff888, ShamaSuper, BuffUleT, BuffY,BufFeRitzA,ShaMaNitZa, ShamanitzA, Shamanik. Sper sa-ti placa Funda