| ViseColorate_6532 a întrebat:

Hey :X, vreau si eu descrieri/statusuri de indiferenta urgent, va roooog sadsad.

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ aici sunt de care vvrei:X
Funda?:o3

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s.au schimbat

Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese

Te iubesc, şi mai pus într-o zi să aleg între tine şi ei... şi eu ţi-am spus : " Îmi va fi dor de tineee "

Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios

Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!

Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu

If you cry, I`ll be fine happy

Suferi? Nu. mi pasa!

Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o

Uite ca pot si fara tine!

Mi s. a zis ca nu o sa pot. Eh uite ca inca pot!

Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

Si daca dragoste nu e...parca e mai bine

Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!

Am intrebat multe, insa raspunsul tau va fi cu puncte puncte.

Dupa dezamagiri sperante facute scrum, am deschis ochii, erai tu oh go on