| BiwCupcake a întrebat:

Hey ya xD. Am cartela prepay pe orange young si am activata acea extraoptiuna cu 150 mb pentru net, acces gratuit la facebook, yahoo mail si messenger si cu 75 sms + 75 minute nationale si internationale si 1500 minute in reatea si sms nelimitat in retea. Cum imi pot activa acele setari pentru telefon pentru net? Am mai avut o carte la si mi-am instalat chestiile alea pentru net de pe situl oficial orange si imi trimiteau ei un sms cu niste chestii dar acum nu mai gasesc. Sper ca ati inteles ce am vrut sa spun laughing. Vot + funda cine ma poate ajuta >.

Răspuns Câştigător
| d3n1sutz4 a răspuns:

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/ sper ca la ata te refereai.