| SmileFreedom a întrebat:

Exista vreo extraoptiune pe cartela cosmote sau vodafone asemanatoare cu cea de la orange young?(SMS nelimitat in retea; acces nelimitat la Facebook, Yahoo! Mail si Yahoo! Messenger; 1500 minute in retea; 75 de minute nationale; 75 de SMS nationale; 150 MB internet mobil; PRET 5 euro)Nu ma deranjeaza daca e navigare nelimitata pe internet.Pretul sa fie pana in 10 eurohappy

Răspuns Câştigător
| davio a răspuns:

Da pe cartela Vodafone la o reancarcare de minim 5 euro. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Cartele a răspuns:

La cosmote este cartela Frog iar la Vodafone este Maximia
Aici gasesti mai multe informatii http://www.cartele-telefon.net