| LifeHacker a întrebat:

Heyaa, vreau si eu admin la o pagina de facebook, sunt activ pe facebook, intru zilnic, cel putin de 2 ori.Am incercat sa imi creez propria pagina dar nu ma sustine nimeni, asa ca am decis ca e mai bine sa imi dea cineva admin si sa conducem impreuna.Cine ma ajuta?batting eyelashes Dau funda, cine vrea. big grin

1 răspuns:
| Narcysa a răspuns:

Daca vrei... Pot sa fac eu o pagina si o sa fim amandoua admine. Ti-am trimis mesaj cu id-ul meu, al tau care e?