| :x_2232 a întrebat:

Heyaaa! Mi.am downloadat nişte skinuri pentru yahoo messenger, dar nu ştiu cum să le punsad am incercat aşa: My computer/C:/Program files/yahoo!/messenger şi am încercat să le bag acolo, dar nu merge. Spuneţi. mi şi mie cum să fac:*. fundăălove struck

2 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Pur si simplu dai click pe skinu respectiv, el se instaleaza si apoi il cauti in lista de messenger, la skinuri, apare acolo, pe langa cele standardtongue

| :x_2232 explică:

Am uitat să scriu că le.am băgat şi in skins.winking