| dennisse a întrebat:

Heyy

As vrea niste notite(statusuri) de dragoste da sa fie mai originale, mai speciale.Va rog mult...

Răspuns Câştigător
| LavsKitty a răspuns:

Zambesc cand se vad, plang cand se cearta si indiferent de fapta, ei se impaca si se iarta; x.

Au fost promisiuni cum ca o sa se iubeasca pâna când soarele o sa inceteze sa traieasca.

E bine cu tine si imi place, sa fim doar noi doi in liniste si pace. love struck

Sa fim tot impreuna, sa te tin strans de mana, sa-ti soptesc usor: "Te ador!" love struck.

Ii cer o raza de lumina.imi pune soarele pe cer.; x

Am trecut impreuna peste multe, nopti pierdute. Chiar daca intre noi s`au bagat multi si multe. love struck

Si cand vine vorba de iubire... spune-le ca ma ai pe mine. :-x

Stiu ca esti un vagabont, dar esti vagabontul meu. Ti-am promit ca nu te las, deci nu te las sufletul meu. love struck

Atat de dulce cand o strangi la piept, e-asa frumoasa cand tu ii zambesti, atat de fericita cand ii spui ca o iubesti. puppy dog eyes

zeci de gesturi, mii de vorbe de sute de ori. orice ai face...ramai in sufletul meu; x!

vreau sa zburam printre priviri false, minciuni, si ura lumii, sa inchidem ochii si sa zburam, sa nu ne pese de ce spun unii love struckx.

In ce hal ne certam, sincer, ai zice ca e arta. Da' cat de dulce ne impacam, parca ne-am mai dori o cearta >big grin

3 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

Doua vorbe din iubire m.au legat pe veci de tine, dar când mi.ai spus te iubesc, m.ai facut sa te. ndragesc.blushing

As vrea acum de sarbatori sa dam timpul înapoi, farmecul acestei nopti sa-l traim iar în doi. :-x

Te iubesc pentru ca exista momente când te enervez la culme.Si tu tot gasesti puterea sa ma ierti love struck.

Vocea lui este cea mai frumoasă melodie. Aş asculta-o încontinuu.♥

astept funda daca ti.au placut:*

| Maria428 a răspuns:

Pai intra pe acest site :
Sunt multeeeeeeeee :

http://www.nicething4u.blogspot.com/

Funda? :o3

| DenissaDenii a răspuns:

Http://statusuri.ucoz.ro/blog
Aici gasesti destul de originale :D