| anonim_4396 a întrebat:

Heyy buna. As avea si eu o intrebare! Credeti in ghicitul in cafea? Vi s-a intamplat vreodata sa va duceti si ceea ce vi s-a fost spus sa vi se intample? Eu am fost si pot sa spun ca mi s-au intamplat lucruri la care nu ma asteptam, lucruri pe care mi le-a spus acea femeie cand imi ghicea. Voi credeti in asa ceva ..as vrea si pareri de la cei care au fost!

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este imposibil ca o femeie care nu te-a vazut in toata viata ei si nu stie nimic despre tine sa iti ghiceasca in viitor! Superstitii, inselatorii!

| Valenziana a răspuns:

Eu personal nu am incercat insa a incercat mama mea cand era tanara, a vrut sa stie cum ii va fi viata si in mod culmea tot ce a zis s-a adeverit. Depinde si la cine mergi pentru ca sunt multi inselatori, de exemplu la femeia la care a mers mama mea, era batrana si nu cerea bani, nici nu era o "profesie', pur si simplu a cunoscut-o si a invitat-o intr-o zi sa-i ghiceasca. Nu pot sa spun pana nu vad. Eu insa personal cred in vise.

| subzero223 a răspuns:

Eu, personal, nu cred in asa ceva. E imposibil ca acea ghicitoare sa vada cu adevarat viitorul. Aici e o chestie legata de psihicul uman. Odata auzita o informatie despre tine, psihicul tau tinde sa-si o atribuie. De exemplu iti va zice ca o sa fii suparata toata ziua. tu chiar o sa fii. pentru ca inconstient faci asta. Revenind la subiect : NU, asa ceva este imposibil!