| entzückendesKätzchen a întrebat:

Voi credeti in vise? vi s-a intamplat vreodata sa visati un lucru iar apoi sa se intample? sau in acel vis sa vi se indice ceva ce va depinde de iata voastra? astept pareri...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca visele au legatura cu realitatea, nu spun ca se intampla ce visam dar nu stiu nu pot sa ma exprim in cuvinte[de exemplu intr o noapte l am visat pe doctoru copilului meu si dupa cateva zile mi s a racit[copilu]

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Daca de exemplu eu toata ziua jucam fotbal in acea noapte visam doar fotbalwinking ce faceam in ziua resoectiva visam noaptea rolling on the floor
Da nu glumescwinking

| DevylPushtan a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ca visul care l-am visat in acea noaptea a 2 a zi sa mi se intampla. dar cu unele modificari happy nu tot timpu tongue

| entzückendesKätzchen explică:

.ce depinde de viata voastra.