| buburuza115 a întrebat:

Heyy..Mm`, am o intrebare. In Moldova, la ce pret se gasesc iPhoneuri`le? Imi doresc ft.mult unul, insa vreau sa-i conving pe ai mei cu un pret accesibil..Ma ajutati? Sau macar dati`mi vreo idee, siteu`ri in care as putea gasi info. Ceva, orice.Nu vreau sa-l comand din net, doar vreau sa mi`l iau, mi`l doreeesc muuulttt... P. S:iPhone 4.big grin

2 răspunsuri:
| lorena_4201 a răspuns:

Cu pretul iphone-urilor din Europa iti platesti excursia in America si iti iei si iphone-ul de acolo... poate exagerez... dar gaseste pe cineva care si-a cumparat unul si intreaba de pret happy

| buburuza115 explică (pentru lorena_4201):

Pai, tata i`a luat mamei iPhone 4 S alb... i-am zis mamei ca vreau si eu, dar mama a spus ca este scump. Dar eu vreau sa gasesc un pret..accesibil!