| casandra2222 a întrebat:

Heyyy buna am vazut in unele videoclipuri unele persoane sunt incercuite cu un cerc rosu cum se poate face chestia asta? cu vreun program? daca da care? si cum? explicati-mi pasii va rog frumos dau funda bine inteles.

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Buna,detin un program de video foto de facut videoclipuri si poti sa adaugi orice doresti tu in el, masini lasere, case, oameni in plus, nori soare orice daca doresti sa iti transfer programul baga id asta dont_break_my_heart90 programul e de la aparatu-l fotohappy si daca tot sunt primul la raspuns lasa-mi si mie fundahappy:X