| alma1115 a întrebat:

Exista vreun program de descarcat pentru mouse, cand dau click pe ceva sa imi apara un cerc rosu, adica cand dau cu sageata de la mouse pe ceva sa apara un cerc rosu ca am vazut la cineva, funda

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Pei este webfetti adica cusors mania inta acolo si dai pe cusors scrie acolo sus dai clickpe care vrei si dai pe make this my cusors si cand nu in mai vrei ntra iar acoclo si si dai deflaut this my cusors

3 răspunsuri:
| 288474 a răspuns:

Nu descarca nimic! totul se face manual din windows. mouse -> pointers. sau asa ceva (momentan sunt pe linux si nu stiu sigur)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mio dai mie pe mata si gata

| skaterboy a răspuns:

Start>control panel.printers and other hardware>mouse>dai click pe tabul de sus unde scrie pointers apoi dai browse ai ai de unde alege