| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! Cine imi poate spune cum sa`mi sterg contul?

fundita; x mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Ca sa iti stergi contul trebuie sa dai in susul paginii si acolo scrie contact. Apesi acolo si ii scrii Ralucai un mesaj prin care o rogi sa iti stearga contul. In 3 zile contul va fi sters! Sper ca te-am ajutat! Pa pup

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact şi în mod normal în câteva zile contul tău va fi şters.
Numai bine!

| RedBullX a răspuns:

Contul la ce?
Te referi al contul de pe TPU
Poi :Trimite un mesaj din CONTACT ori pe privat utilizatorului StelaTPUro (este administratorul TPU) si o rogi sa-l stearga.
Asa mi-am sters vechiul cont.A durat doar cateva minute.
Succes.

| RedBullX a răspuns:

Daca nu merge, sus in dreapta la contact, trimite un mesaj cu problema ta.
Fundoi; x?