| elena_3173 a întrebat:

Hi! Am ramas surprinsa azi, cand m-am uitat peste cateva intrebari, pentru ca mai mult de trei sferturi erau despre teme( caracterizarea lu' nu stiu cine, tema la mate care trebuie' rezolvata urgent, de comentat nu stiu ce ciatate din diferite texte literare). Ce s-a intamplat cu regula
4" In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului."
Sau fiind ca suntem in Romania regulile sunt facute pentru a fi incalcate? Inteleg ca unii au teme si nu stiu sa le rezolve, dar totusi.
Ma gandesc ca ar mai trebui facuta inca o categorie : "Teme" rolling on the floor

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, din pacate, unii incalca regulile cu nerusinare (stim, ca regulile sunt facute ca sa fie incalcate, dar nu si acestea). M-am saturat deja sa tot raportez intrebarile de genul. Am nevoie de ceva ajutoare.
Dar sa stii, ca unii totusi au fost suspendati. Ca dovada: http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/ (ii gasesti aici). Important e sa se faca o semnalare la Contact. Atunci se iau si masuri.
Numai bine!

| BlueHusky a răspuns:

Nu trebuie sa razi am propus asta! happy

| Mangoo a răspuns:

Buna, Elena!

Sa stii ca exact la asta ma gandeam si eu acum. Spre mirarea noastra sa stii ca majoritatea primesc raspunsuri.
Si buna gluma cu categoria "Teme".

| elena_3173 explică:

Ati propus-o si nu v-a luat nimeni in seama.

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Deci pentru voi cred ca e usor.ati trecut prin viata nu mai aveti nevoie oh go on
iar daca punem intrebari legate de teme, te gandesti "ala vrea sa'i fac tema".
te'ai gandit asa...din greseala...ca cei din jur nu ne pot ajuta si ca incercam sa gasim alte metode?straight face