| Kidd a întrebat:

Hi! happy. Aveti un vers sa imi continuati si mie text-ul acesta? happy
" Nu mai sunt acea fata, m-am schimbat! Acum nu ma intereseaza ce spun altii! Am invatat sa cred in mine si sa spun ce ma doare..."

happy. Fuunda!

Răspuns Câştigător
| ♥.Sagemix a răspuns:

Am invatat sa nu ma mai las calcata in picioare.

Nu ma mai opresc in drum pentru toti, merg in continuare.

Acum am raspunsuri pentru fiece`ntrebare.

Nu mai e totul alb-negru, acum e plin de culoare!

Avionul amintirilor mele, e gata de decolare.

Dar inca vad in luna, cum zambetu`mi dispare.

Sa simt din nou, acel moment de eliberare.

Acum pot sa spun ca totul a fost doar o`ntamplare!

Sa spun totul raspicat, fara pic de ezitare.

Am invatat sa profit de oricine si orice`mprejurare.

Din jucarie, am devenit o jucatoare.

Nu`mi mai e frica de prima provocare.

Dar inca duc dorul privirii tale rascolitoare.

Nu mai sunt fata de demult, nu mai sunt o visatoare! [ love struck ]

Sunt copilul ce`a invatat sa zboare.

.
thinking Cam astea mi-au venit, nu sunt stralucite, dar laughing. merg big grin.
Daca mai ai nevoie, imi dai un mesaj pe privat. big grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu mai ascund in mine propriile pareri doar pentru ca altii ar putea spune ceva.Am o parere proprie si mi-o spun.Am devenit un om mai puternic, mai increzator in propriile forte.Baftă!

| Brotacel a răspuns:

Buna!

"Nu mai sunt acea fetita parasita in soare"hee hee. pe moment mi-a venit big grin

Pa, pa.

| Pufuleti a răspuns:

Persoanei care am fost poti sa-i dai uitare.

Am incercat si eu laughing. Mai am cateva, dar ar suna a manea. Versul asta mi-a placut cel mai mult big grin