| lol1232 a întrebat:

Funda! Cineva mi-a schimbat parola de la facebook si posteaza tot felul de chesti si cred ca si emailul la schimbat cum sa il sterg sau sa recuperez parola va rog dau fuunda!

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu au cum

| iEmonel a răspuns:

Te duci la profilul de facebook [ ala furat ], te uiti in dreapta sus dupa o casuta mica [ un fel de piulita ], dai pe "report/block" si selectezi aia cu "this is my profile bla bla". Daca nu gasesti "report/block acolo uita-te in stanga sub poza de profil si lista de prieteni.

Întrebări recente