| GeoxyGersack a întrebat:

Hi big grin cum dau unfriend pe facebook?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINAREA PRIETENILOR. CUM ELIMIN SAU STERG UN PRIETEN DE PE FACEBOOK?

Daca doriti sa eliminati un prieten, mergeti pe profilul persoanei respective si faceti click pe linkul „Elimina de la prieteni" (remove from friends) din partea de jos a paginii. Daca alegeti sa faceti asta, veti fi eliminat din lista de prieteni a persoanei respective. Daca doriti sa redeveniti prieten cu acea persoana va trebui sa repetati procedeul cererii de prietenie.

DACA ELIMIN UN PRIETEN, ACESTA VA FI ANUNTAT?

Nu, dar toate eliminarile de prieteni sunt reciproce, asadar si dumneavoastra veti disparea din lista de prieteni a acelei persoane.

Bafta!

| DennyxD a răspuns:

Intri pe profilul respectivei persoane(acum s-au schimbat putin setarile) si undeva in dreapta sus sunt niste casetute.Dai clik pe cea unde scrie"friends/prieteni" si apoi dai clik pe ultima optiune care iti apare adica "unfriend".
Inainte aparea"unfriend" undeva in stanga jos, sub lista de prieteni care iti apar pe profil.

Funda?:*

| Andrada003 a răspuns:

Scrii sus la cauta prietenul pe care vrei a-l ai dai ok si iti apare profilul lui sus scrie add friends sau cam asa ceva dai pe add si gata el trebuie sa dea accept la cererea ta de prietenie!