| Simona_8441 a întrebat:

Hi!
Stiti cam cat costa un skateboard

Răspuns Câştigător
| caramel_4836 a răspuns:

Buna. Depinde ce skate. Piesele cel mai bine e sa le iei separat, iar pentru inceput ar fi bine sa iei unul usor.nu pentru profesionisti.Costul ar trebui sa ajunga in jur de 3 milioane. Daca vrei un skate caloomea te ajunge cam 5 mil, chiar si mai mult.Bye.

18 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din cate stiu gasesti la vreo 50 ron. Daca vrei ceva mai bun - in schimb - pretul cred ca depaseste 100.

| Gabry a răspuns:

Eu stiu de 100 lei

| Bishop a răspuns:

Hey, acum vreo 3 ani eu am dat pe el 30-40 de lei, e ieftin oricumwinking

| JackieSue a răspuns:

Cele mai bune costa de la 100 lei in sus, dar poti sa-ti iei unul cu 50 roni si sa-i mai desfaci rotile ca sa se balanseze mai bine...eu asa am facut big grin

| Elly4all a răspuns:

Buna, depinde de care vrei..pretul poate fi cuprins intre 50 ron si 300 ron http://www.google.ro/......http?/url

| Simona_8441 explică:

Ei nu exista! hai va rog fiti seriosi

| tinichea a răspuns:

Ca pentru tine las eftin cu i la inceput... nu mai exista

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-3 mil. maxim eu zic ca de bani astia iti iei un skate bun:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 100 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da 3000de mi roti silicom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Simona un skateboard profesionist costa pana la 400 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! un skateboard costa 60 sau 64 lei

| ninel_2311 a răspuns:

Ai ba in jur de 1 milion

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

| Codreanu_Myhay_1997 a răspuns:

Cat costa un scheibord profesional

| maicon a răspuns:

Unul bun costa de la 70 ron in sus as vrea sa-mi iau si eu unul dar n-am detui bani cred cami iau de ziua mea.mai strang ceva bani, dar tot o sa imi iau o data si o datao sa-mi iau un ScateBoard