| Lady505 a întrebat:

Hi! Sunt o mare fanna a dansului modern si imi place sa dansez.am multe miscari dar nu stiu pe ce melodii sa mai fac dansuri.Pe ce melodii pot face dansuri multe(vreau melodii ritmatice!). Cele mai multe si mai bune melodii primesc

1 răspuns:
| EuSaraheana a răspuns:

Cei de la trupa shinee fac melodii cu dansuri super, mai ales la melodia lucifer, dansul e ceva mai greu dar daca esti mare fana presupun ca o sa il stapanesti, eu am inceput cu ring ding dong bafta!