| Unicum a întrebat:

Am o intrebare mai mult pentru baieti, pentru ca ei au cunostinte mai mari in domeniul dat happy
deci am 17 ani, mi-am inceput viata sexuala de 4-5 luni.
Am o intrebare, la mine penisul si cind e in erectie "capul" nu se dezgoleste, adica ramane pielicica aia care e si in stare normala. Dar ultima oara in timpul actului sexual a iesit "capul" de sub pielicica, si m-a durut, apoi dupa ce am terminat, pielicica a acoperit capul. Acum in stare normale nu pot dezgoli "capul" si nici cind ma excit. E vreo problema daca ramane acea pielicica pe "cap" si nu se dezgoleste?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cu timpul se va dezgoli.Stai linistit.Continua-ti viata sexuala.