| Anonim12092928 a întrebat:

Salut am o întrebare pentru băieți. Voi ce faceți sa nu se vada când aveți penisul in stare de erecție?

Răspuns Câştigător
| vlllaaddd a răspuns:

Acopera-l cu bluza de pe tine bro, dar de ce nu vrei sa se vada? nu vrei sa atragi priviri?

| Anonim12092928 explică (pentru vlllaaddd):

Pai na nu vreau mereu sa se vada…

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci ca se vede oricum, si daca esti in public autobuz metrou tramvai e si mai greu.

| dullcat a răspuns:

Te gandesti la ceva respingator si iti trece.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Acum chiar m-ai făcut curios rolling on the floor

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

laughing E pont de la un amic.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu mai fie asa vizibil, îmbracă un tricou mai lung și larg și poarta-l pe deasupra pantalonilor.

| Anonimboy111 a răspuns:

Eu nu fac nimic, de aia am penis sa se vada, e normal gen

| Analex17 a răspuns:

Depinde cum il tii in chiloti/bozeri, gen daca il tii in jos nu se vede asa rau cand e in erectie, zic la mine.

| Anonim12092928 explică (pentru Analex17):

Pai fiind in erecție nu sta orientat in jos…

| Analex17 a răspuns (pentru Anonim12092928):

Daca ai boxeri mai stramti sta, nu e dupa el? Stiu ce zici, ma doare de mor daca intra in erectie si sta in jos.

| Anonim12092928 explică (pentru Analex17):

Chiar doare?

| Analex17 a răspuns (pentru Anonim12092928):

Da, ca vrea sa se ridice.