| geo12s a întrebat:

Hi TPU as avea mare nevoie de ajutorul vostru la jocul Barn Buddy de pe hi5 deoarece cineva imi intra la ferma si imi scoate plantele.Inainte era doar cate una si credeam ca e ceva eroare dar acum 6 plante mi-au disparut, cum e posibil? P. S.:nimeni nu putea intra pe adresa mea de hi5.

5 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Schimbati parola si gat. Dace este de la barn buddy se ofilesc ele.pentru ca ele rezista doar 3 zile... daca nu intri in trei zile ele se ofilesc. sper ca te-am ajutat.

| zizi000 a răspuns:

Si a ramas restul plantei? (partea moarta) poate nu le.ai ingrijit sau ti.au pus vecinii prea multe buruieni si gendaci.straight face

| SMaricel a răspuns:

Schimba-ti parola poate o mai stie cineva.
intra in fiecare zi si ai grija de gradina ta. poate vecini iti pun gandaci sau buruieni si planta se ofilea.
oricum intra in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| geo12s explică:

1 Alexandra:nu, nu a ramas nimic in urma
2 Cosmin/Marcel:nimeni nu imi stie parola asta e sigur 100% iar celelalte plante sunt intregi tocmai acum am strans recolta (cocos)
si nimeni nu avea cum sa imi puna gandaci fara sa stiu deoarece imi apare in istoric; si intru aproape zilnic asa ca aceste ipoteze pica. Merci oricum