| niemand a întrebat:

Hi TPU... vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva:care e treaba cu bushido si bill kaulitz? l-a atacat bushido pe bill? stiu ca e veche asta, insa nu am inteles-o niciodata

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Bushido vrea sa il *** pe Bill si el zice ca nu vrea de ochii lumii dar de fapt el vrea.
Asta e tot.

| Fantasy a răspuns:

Ee stiu de faza.nu stiu de ce atac vb...stiu numa ca Bushido vrea sa se f**a cu Bill happy ca il placelaughing o zis ca ar vrea sa mearga cu bill in paris parca si acolo sa il ceara de .sot.si sa se sarute frantuzeste si fantezii din astea.o zis odata la o emisiune.si l-o intrebat daca vrea sa se casatoreasca cu elrolling on the floorapai.bill no zis nimiclaughingca de obicei rolling eyes