| detestaviata a întrebat:

Hii sunt un baiat oarecare. am si eu o mica mare problema sunt foarte foarte timid si nu stiu cum sa scap de timiditate.cand scriu nu am nicio problema dar daca sunt pus fata in fata cu o persoana mai ales fata parca inghet. am ajuns sa imi detest viata pls daca ma puteti ajuta si pe mine cu sfaturi va roog

1 răspuns:
| laviflower a răspuns:

Si eu sunt la fel.Nu cred ca poti scapa.Eu m-am mutat de la scoala mea si imi e greu cu noii colegi si nu ma imprietenesc de loc.Dar mama zice ca trebuie sa te bagi in vorba cu oamenii si nu stiu sa te gandesti ca ii cunosti de mult.Incearca...Stiu cum te simti, crede-ma in fiecare zi cand vin de la scoala plang din mai multe cauze si mi-e foarte greu dar incerc...