| CichasEmo a întrebat:

Holla! Aseara am visat ca prietena mea cea mai buna a murit si eu ma invinovateam de moartea ei.Toata ziua am avut sentimentul ca se va intampla.Ce inseamna?

Scuzati categoria, dar chiar nu stiam unde s-o incatrez!

Răspuns Câştigător
| DejaVuDoc a răspuns:

Nimic, visul ti s.a parut prea real, nu este nimic de care sa te temi, este doar in imaginatia tawinking.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil esti ingrijorata sa nu pateasca nimic rau

| tpuforyou a răspuns:

big grin eu m>am visat mort de zece ori si uite>ma sunt ok!* imi priveam corpul din coltul camerei
in legatura cu visul tau... nu i e va inatampla nimic!

| Spaz472 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic am avut si eu cateva de genu' stai chill!