| Eroare404 a întrebat:

Hristos a inviat! Cum ati petrecut de Paste?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Plictiseala mare...
Pe internet, pe afara laughing
Oo... si am mancat ca spartul ^_^

Tu?

| Eroare404 explică (pentru DoarBogdan):

Am fost la mare in Bulgaria.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Eroare404):

Ooo.
Te invidiez laughing

| R0R0 a răspuns:

Adevarat a inviat!

A fost un Paste frumos, linistit. Am petrecut alaturi de cei dragi mie.

| Idkidk a răspuns:

Adevărat a înviat! Păi am păpat mult, am pus un kg... ' am 46 kg acum, noooo'

Şi m-am dristat alături de familie.

| MeForeverAlone a răspuns:

Am stat, am mâncat prăjituri, am răspuns la întrebări pe TPU, m-am uitat la seriale coreene happy

| Răzvi4Deni a răspuns:

Am fost la munte cu prietena mea, a fost atat de frumos.

| Daniel235 a răspuns:

A fost belea ce pot sa zic, am petrecut cu prietenii cu familia, am pastrat traditiile cum e de Paste, dar cel mai important e sa fii alaturi de familie happy