| samiZiciPompier a întrebat:

Hristos a inviat dragi membri. Voi ce dovezi de dragoste ati primit de Paste?
Iata dovezi de dragoste: ieri lumina sfanta la Ierusalim s-o aprins.
Azi turnul lui Trump la NewYork s-a aprins.
Maine poate pica un meteorit cine stie?
Pana atunci sa fiti iubiti.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dovezi... pot sa zic ca am reusit azi sa fac research lui Rheinmetall-Borsig Waffenträger, ca-i faceam grind deja de 4 zile.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru LPCTSTR):

Tocmai zilele trecute l-am cercetat si eu. Trebuia sa il cumpar ca sa pot trece la Leopard 1.

| LPCTSTR a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pe tech tree Leopard 1 este pe partea opusa, nu-ntelg.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru LPCTSTR):

Trebuie sa cumperi un anumit numar de vehicule din fiecare rank ca sa poti trece la rank-ul urmator.

| LPCTSTR a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Rank?! Vorbim de acelasi World of tanks?
Acolo ai tiere, faci research ca sa iei urmatorul tanc din tier, nu conteaza numarul de vehicule din acelasi tier.
Odata cu update 1.9 o sa se cam schimbe tech tree-ul, si un numar destul de substantial de tancuri vor fi mutate intr-o sectiune dedicata colectionarilor.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru LPCTSTR):

Aalaughing
N-am mai jucat Wot de nu stiu cand, iar atunci nu era Waffentrager. Nu stiam ca l-au bagat intre timp.
Eu ma refeream la War Thunder.laughing
Sorry.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cine stie, poate zilele viitoare se aprinde padurea amazoniana.