| Gerard9965 a întrebat:

Hristos a inviat! Hei, TPU! Am vazut ieri dimineata o reclama la Kanal D in legatura cu inscrieri pentru Roata Norocului...problema este ca nu am mai vazut reclama de atunci laughing) are cineva detalii sau macar adresa pentru formularul de inscriere? Si apropo...ca poate ati mai fost la mall, in ce consta castingul? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Perioada de inscriere e 21-22 apeilie, la plaza mall B.
Poti cauta conditiile pe site-ul lor.
Paste fericit!

| Gerard9965 explică (pentru anonim_4396):

Stii cumva ce se face la casting? Mna...eu sunt din Pitesti si n-am fost la mall atunci cand mai organizau...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gerard9965):

Nu stiu nici eu dar iti las datele de contact ale kanal d
Adresa: Blvd Marasti, nr 65-67, Romexpo Intrarea D, Pavilion T, sector 1, Cod postal 11465 ·
Telefon sediu: +40 31 407 55 55
Email: info@kanald.ro·
Call Center Kanal D: 021. 9667

4 răspunsuri:
| DoruFlorentin a răspuns:

Roata norocului - sanse minime de castig. Daca vrei cu adevarat sa castigi bani foloseste un site cashback cu un procent ridicat. Iti pot recomanda baack.com ofera pana la 20% casback + un 50% din cashback-ul prietenilor care ii aduci pe platforma. E foarte profitabil acest mod de economisire - banii ii poti vira pe Visa, Mastercard, telefon sau ewalleturi. Merita sa-l incerci!

| Gerard9965 explică (pentru DoruFlorentin):

Nu vreau bani laughing vreau sa ma distrez si sa apar la TV intr-o lumina buna